TrioSoft


TrioSoft, Logo Yazılım 'ın kurumsal iş ortağı ve çözüm ortağı olarak ERP danışmanlığı, özel yazılım geliştirme ve profesyonel proje yönetimi hizmeti veren bir danışmanlık şirketidir. 


Kurumların iş süreçlerini geliştirerek maliyetleri düşürmek için ihtiyaç duydukları yazılım ve danışmanlık hizmetlerini, farklı sektörlerdeki yerli ve yabancı kurumsal firmalarda birçok başarılı projeye imza atmış, 15 yılı aşan deneyime sahip uzman kadromuz ile vermekteyiz. Fayda değer ilişkisi içerisinde, ticari ahlakı benimseyip kazandırarak kazanmayı hedefliyoruz. 

Yazılım ve ERP projelerimizde ARGE, analiz ve üretim süreçleri titizlikle planlanmaktadır. İhtiyaç duyulan yazılım geliştirme teknolojileri sürekli güncellenmekte olup, bu sayede müşterilerimizi dünya standartlarında teknolojik çözümler ile buluşturmaktayız. 

Üç Temel İlkemiz


Araştırma

Kurumların temel ve ileri ihtiyaçları doğrultusunda teknolojik gelişmeleri takip etmek, toplam kalite anlayışı çerçevesinde en doğru, en hızlı çözümler için kendini revize etmektir. 

Geliştirme

Kurumların kendi sektörlerinde en kolay, en hızlı ve en az kaynakla yol almalarını sağlamaktır. Rekabetin önemli olduğu günümüz şartlarında oluşacak sorunları doğru analiz etmek, doğru teknolojik geliştirmeler sunmaktır.

Çözüm

Bizim için çözüm, kurumlara alışılagelmiş, vasat çözümler yerine daha verimli ve daha hızlı alternatif çözümler üreterek iş süreçlerindeki verimliliğini azami seviyeye taşımaktır.