HİZMETLERİMİZ

Logo Yazılım ürünlerinin destek, proje ve danışmanlık hizmetleri kapsamında, kurumların iş süreçlerinin analiz edilerek katma değeri yüksek çözümleri sağlamayı, raporlama ve iş zekası çözümleri ile yönetim karar destek süreçlerinde zaman kaybını önlemeyi ve azami katkıda bulunmayı, Yazılım ve entegrasyon çözümleri ile de verimliliği en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz.

Proje Geliştirme ve Destek Hizmetleri

Logo kullanıcılarına yönelik destek ve eğitim hizmetleri, uzman kadromuz tarafından kullanıcıların bilgi altyapılarında meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla sunulan bu hizmetler, Proje Danışmanlığı, Kullanıcı Eğitimleri, Uzak Bağlantı, Yerinde Destek, Tele-Destek, Veri Bakımı ile Network ve Veritabanı Danışmanlığı olmak üzere geniş bir yelpazede uygulanmaktadır.

Network ve Veri Tabanı Danışmanlığı

Logo ürünlerinin genel ve işletmeye özel performans kriterlerine uygun çalışmasını sağlamak amacıyla Network ve Veritabanı Uzmanları tarafından sunulan, sistemin bir bütün olarak üzerinde koştuğu altyapı bileşenlerinin tamamını kapsayan teknik destek ve danışmanlık hizmetleridir. Bu hizmetler kapsamında, veritabanlarının performans problemlerinin giderilmesi ve iyileştirilmesi işlemlerinin yapılması, veri yedekleme prosedürlerinin oluşturulması ve sağlamlığının kontrolleri, uzak bağlantı ile sorunların tespiti ve çözümü, acil data ya da işletim sistemi problemlerinde uzaktan yapılamıyorsa firmada çözüm üretilmesi hizmetleri verilmektedir.

Logo e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv) Danışmanlığı

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen yasal düzenlemeler ile başlatılan e-Dönüşüm süreci ve getirilen zorunluluk kapsamlarıyla elektronik faturaların ve elektronik defterlerin iş hayatına entegrasyonu her geçen gün daha önemli hale geliyor.
Türkiye uygulama yazılımlarının öncüsü Logo, 30 yılı aşkın birikimi ve tecrübesiyle e-Dönüşüm sürecine rehberlik ediyor. 3000'i aşan özel entegratörlük kullanıcısı, 900 lokal entegrasyon sunucusu kullanıcısı ile bu alanda da liderlik ediyor. GİB onaylı e-Faturae-Arşiv ve e-Defter çözümleriyle Logo, e-Dönüşüm sürecini yakından takip ediyor ve firmaların ihtiyacı olan güvenilir ve hızlı çözümleri sunuyor.
e-Dönüşüm süreçlerinizde gerekli olan danışmanlık hizmetini vermekteyiz. 

İş Zekası, Kurumsal Dashboard Tasarımları ve Raporlama Danışmanlığı

Raporlama, iş zekası çözümlerimiz ve raporlama danışmanlığı hizmetimiz ile onlarca farklı kaynaktan elde edilen verileri hızla ve titizlikle işleyerek şirketlerin karar alma mekanizmalarına kritik anlarda ihtiyaç duydukları anlık bilgiyi sunarak, yönetim karar destek süreçlerine maksimum fayda sağlıyoruz. 

Üretim ve Maliyet Muhasebesi Proje Danışmanlığı

ERP çözümlerimiz ile şirketiniz için hayati önemde olan süreç ve operasyonları yönetmenizi kolaylaştıracak ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme Hizmetleri

TrioSoft, farklı teknolojilerde uzmanlaşmış tecrübeli yazılım geliştirme kadrosuyla, firmaların her türlü yazılım ihtiyaçlarını giderecek masaüstüweb tabanlı ve mobil özel uygulama çözümleri sunmaktadır.